KIDILISH
HAKKINDA

Kidilish, 0-6 yaş arası çocukları olan ebeveynlere uzman gelişim rehberliği sağlamayı amaçlamaktadır. Her ebeveyn çocuğunun en iyi eğitimi almasını ister. Okul öncesi eğitim döneminde kreşler, anaokulları, bakıcıların çocuğunuzun gelişimi adına yapılmış büyük fedakarlıklar olsa da yetersizdir. Çünkü çocuk beyninin büyük bir kısmı anaokuluna başlamadan önceki yıllarda gelişir. Bu en önemli dönemlerde anne babalar genelde çok az destekle ya da kısıtlı bilgiyle yalnız bırakılır.

Kidilish ebeveynleri kaliteli öğrenme deneyimlerine teşvik ederek her çocuğun gelişim yolculuğunun erken yaşlarda başlamasını kendisine misyon edinmiştir.

Evde, okulda veya çocuğunuzla vakit geçirdiğiniz herhangi bir yerde çocuğunuzun fiziksel, duygusal ve bilişsel gelişimi hakkında işe yarar pratikler ve bilgiler edinebilmenize imkân sağlar.

21.yüzyılın yaşam becerilerini edindirmek çocuklarınıza parlak bir gelecek hazırlamanız için önemlidir. Çocukların yetişkinlik dönemlerinde profesyonel ve sosyal hayatta ihtiyaçları olacak yetileri çocukluk döneminde edinmeye başlamaları, bu yaşam becerileriyle erken yaşlardan itibaren donatılmaları, mental ve fiziksel sağlıklarını olumlu şekillendirecek pratiklerle büyümeleri yaşamlarının geri kalan dönemlerinde mutlu ve başarılı dolu hikayeler yazabilmeleri için önemlidir.

Ebeveynlerin çocuk gelişim dönemlerinde ihtiyacı olan bilgi ve pratikler Kidilish bünyesinde yer alan uzmanlar tarafından hazırlanarak ebeveynlere sunulmaktadır. Kidilish kendine özgü modeli kapsamında yer alan tüm konuları zamanla tek bir platformda bir araya getirmeyi hedeflemektedir.